کارائوکه چیست؟

به آهنگ های بی کلام که صدای خواننده از آنها حذف شده است اصطلاحاً کارائوکه یا کارئوکی می گویند. کارائوکه کاربردهای مختلفی دارد. گاهی از نسخه کارائوکه آهنگهای خارجی برای ارائه ی آثار کاور با شعر فارسی استفاده می کنند. همچنین در میهمانی ها و مجالس با استفاده از یک دستگاه کارائوکه نسخه ی بی کلام آهنگ را پلی کرده و افراد روی آن خوانندگی می کنند. کارائوکه یکی از سرگرمی های محبوب آسیای شرقی به شمار می رود و امروزه در سراسر دنیا رواج پیدا کرده است. شرکتهای الجی ، سامسونگ و … دستگاه های کارائوکه خانگی به بازار عرضه نموده اند.

کارائوکه چیست؟


ما در وب سایت karaokey.ir چه چیزی عرضه می کنیم؟

نسخه کارائوکه اهنگهای خارجی معروف جدید و قدیمی در سبک های مختلف شاد و غمگین پاپ ، راک ، متال ، بیت رپ ، گنگ هیپ هاپ و … در کارائوکی.آی-آر عرضه می شود. همچنین امکان سفارش موزیک درخواستی شما نیز وجود دارد. در صورت امکان آهنگ درخواستی شما نهایتاً بعد از 48 ساعت در وب سایت قرار می گیرد و شما می توانید آهنگ دلخواهتان را خریداری نمایید. در حال حاضر آهنگ های کارائوکه فارسی و ترکی از خوانندگان ایرانی و ترک عرضه نمی شوند اما به زودی آهنگهای بیکلام خوانندگانی مثل گوگوش ، ابی ، محسن یگانه، احسان خواجه امیری، شادمهر و … نیز به سبد وب سایت ما اضافه خواهند شد.

karaokey.ir


وجه تمایز karaokey.ir چیست؟

ما از نرم افزارهای حذف صدای خواننده استفاده نمی کنیم. آهنگ های تنظیم مجدد شده و با بهترین کیفیت یعنی 320 قابل دانلود می باشند. لاین های اینسترومنتال هر ساز به صورت مجزا و تفکیک شده قابل دانلود است. به این معنا که شما می توانید ترک گیتار ، پیانو ، صدای خواننده ، بک وکال ، درامز و هر ساز دیگری که در آهنگ مورد نظرتان استفاده شده را در فایل های مجزا دانلود کنید. به سلیقه خودتان میکس و یا حتی از این صداها که عمدتاً سازهای زنده هستند در آهنگ خودتان استفاده کنید! بعد از خرید هر آهنگ فایلهای زیر برای شما ارسال می شود:

– هر ساز در یک فایل مجزا
– صداهای بک وکال
– صدای خواننده راهنما
– فایل میکس شده تمام صداها
– فایل میکس شده صدای موسیقی با صدای خوانندگان زمینه
– فایل میکس شده تمامی سازها با حذف صدای خواننده ( کارائوکه )

در کارائوکی.آی-آر شما می توانید به دموی رایگان آهنگهای کارائوکه گوش کنید و سپس موسیقی دلخواهتان را خریداری نمایید. هر روز آهنگهای جدید به سایت اضافه می شوند، می توانید با دنبال کردن ما در اینستاگرام و تلگرام از آپدیت ها با خبر شوید.

ایستاگرام و تلگرام کارائوکی دات آی آر


اینسترومنتال یعنی چه؟

به آهنگی که از صدای خواننده در آن استفاده نشده باشد و اجزای آن را فقط سازهایی مثل گیتار ، پیانو ، بیس و … تشکیل دهند اینسترومنتال گفته می شود. همانطور که گفته شد ما نسخه اینسترومنتال آهنگهای مختلف را به صورت سازهای تفکیک شده ارائه می دهیم که برای آهنگسازان می تواند یک ویژگی مهم به شمار برود. در ویدئوی زیر یک نمونه از کارهای ما را مشاهده می نمایید. همانطور که می بینید لاین های مختلف آهنگ به صورت سولو یا میوت قابل اجرا هستند.