آکاپلا چیست؟

آکاپلا ( A cappella ) به موسیقی آوازی بدون استفاده از ساز گفته می شود. DJ ها از ورژن آکاپلای آهنگهای خارجی و ایرانی برای ریمیکس کردن آن آهنگها و تنظیم مجدد آهنگ استفاده می کنند. با استفاده از نرم افزار می توان صدای خواننده را از سازها جدا کرد و ورژن آکاپلای آهنگ را بدست آورد. در وب سایت ما شما می توانید به دو شیوه آهنگهای آکاپلا را دانلود نمایید.

آکاپلا


دانلود آکاپلای آهنگهای خارجی

برای این منظور در صفحه اصلی سایت می توانید ورژن کارائوکه آهنگ مورد نظرتان را خریداری نمایید. در فایلهای دانلودی آهنگ کارائوکه علاوه بر آهنگ بی کلام، ورژن آکاپلای آهنگ نیز ارائه می شود. البته توجه داشته باشید با توجه به اینکه آهنگهای وب سایت ما تنظیم مجدد شده اند از صدای خواننده اصلی استفاده نشده بلکه صدایی شبیه به خواننده اصلی آهنگ به کار گرفته شده است. مزیت خرید آهنگ آکاپلا به این شیوه این است که صدا کاملاً خالص و شفاف است. و صدای سازها هر یک در ترک های مجزا دانلود می شوند و روی صدای خواننده شنیده نمی شوند. اگر آهنگ خارجی مورد نظر شما در وب سایت نبود از بخش اهنگهای درخواستی کارائوکه و آکاپلای آهنگ مورد نظرتان را سفارش دهید.

دانلود آهنگهای کارائوکه


سفارش آهنگهای آکاپلای ایرانی

همانطور که گفته شد روش دیگری که می توان آهنگ را آکاپلا کرد استفاده از نرم افزار است. ما این کار را به صورت سفارشی نیز انجام می دهیم. آهنگ مورد نظرتان را برای ما ارسال کنید تا ورژن آکاپلای آن را برای شما ارسال کنیم. در این شیوه بسته به سبک و کیفیت آهنگ اصلی تا گاهی تا 20 درصد صدای موزیک در وکال باقی می ماند که اجتناب ناپذیر است و با هیچ شیوه ای نمی توان آن را با برنامه به طور کامل حذف کرد.

آکاپلای آهنگهای ایرانی